Türkiye'nin Otomatik Kapı Firması

Körük Sistemleri

Körük Sistemleri

Rampa ve körük sistemleri, çok büyük depolarda uygulanan bir sistemdir. Büyük bir tır binaya yaklaştıktan sonra içeride bulunan çalışanlar malları dışarı çıkmadan alırlar. Tırların yanaştığı bu rampa ve körük sistemleri bu işler için ideal bir çözümdür.

Körükler ve yükleme rampaları ile kombine olabilmesi sayesinde, ön yapı inşaatı ve sundurma gibi çözümlere gerek kalmaz. Farklı renk ve özelliklerde olan bu sistemler yükleme ve boşaltma işlemlerinizde size işlevsellik ve kolaylık sağlamaktadır. Farklı renk ve özelliklerde olan bu sistemler yükleme ve boşaltma işlemlerinizde size işlevsellik ve kolaylık sağlamaktadır.

Rampa ve körükler genel olarak daha hızlı ve daha güvenli malzeme taşınmasıdır. Tüm ebatlarda tasarlanabilir olması farklı araçların sevki sırasında kullanıma imkan sunmaktadır. Mekanik Körükler, esnek bir tasarıma sahiptir ve tüm ölçülerdeki araçlar için kullanılabilirler. Şişme körükler ise donmuş gıda sektöründe ürünlerin taşınırken soğuk zincirin korunması son derece önemlidir. Tam bir yükleme noktası oluşturmak için körük, rampa ve sandviç panellerden oluşan özel odanın bir arada kullanıldığı bir çözümdür.

Ücretsiz yerinde keşif imkanından yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

Call Now ButtonHemen Ara 0536 870 29 29
× Bize Yazın